oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Nasielsk (gw), Cieksyn

Nasielsk (gw), Cieksyn
działka na sprzedaż

MBN-GS-929

Do zaoferowania mamy działkę położoną w gminie NASIELSK w pobliżu rzeki WKRY w miejscowości CIEKSYN. Działka: Działka nie jest ogrodzona. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Nasielsk - Usługi rzemiosła tj. przeznaczenie usługowe ...

Powierzchnia
5 500,00 m2
Cena za m2
73,82 zł
cena 406 000
działka na sprzedaż - Nasielsk (gw), Cieksyn

Teresin, Nowe Paski
działka na sprzedaż

MBN-GS-907

    TO ostatnie cztery działki budowlane jakie pozostały z wydzielonego terenu we wsi Nowe Paski gm Teresin. Ich powierzchnie c 3000m do c 3400m. Sieć wodociągowa i prąd w drodze dojazdowej. Przepiękna okolica charakterystyczna dla mazowieckich form z doskonałym dojazdem ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
53,30 zł
cena 159 900
działka na sprzedaż - Teresin, Nowe Paski

Kampinos, Wola Pasikońska
działka na sprzedaż

MBN-GS-902

Działka rolna położona w miejscowości Wola Pasikońska, w gminie Kampinos. Powierzchnia: 3,02ha Wymiary: szerokość - 26m2, głębokość działki - 1167m2; Media: od strony utwardzonej - prąd i woda; od strony asfaltowej - prąd, woda i kanalizacja; Dojazd na działkę z ...

Powierzchnia
30 002,00 m2
Cena za m2
13,00 zł
cena 390 026
działka na sprzedaż - Kampinos, Wola Pasikońska

Nowe Miasto, Tomaszewo
działka na sprzedaż

MBN-GS-872

Do zaoferowania mamy działkę położoną w gminie NOWE MIASTO w pobliżu rzeki Sony i Wkry w miejscowości TOMASZEWO. Działka: Działka nie jest ogrodzona. Media: energia elektryczna - w drodze, wodociąg - w drodze. Ogólne informacje: Działka znajduje się w pięknej ...

Powierzchnia
10 944,00 m2
Cena za m2
15,08 zł
cena 165 000
działka na sprzedaż - Nowe Miasto, Tomaszewo
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Załuski, Nowe Wrońska

Załuski, Nowe Wrońska
działka na sprzedaż

MBN-GS-853

Do sprzedania działka położona bezpośrednio przy nowo wybudowanej, asfaltowej drodze gminnej. Najbliższe sąsiedztwo wskazuje że można ubiegać się o warunki zabudowy w kierunku mieszkaniowym lub siedliskowym. Właściciel wystąpił o warunki zabudowy - postępowanie w toku. ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
33,33 zł
cena 100 000
działka na sprzedaż - Załuski, Nowe Wrońska
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Płońsk, Jaworskiego

Płońsk, Jaworskiego
mieszkanie na wynajem

MBN-MW-850

Mieszkanie do wynajęcia od 01.05.2026 r.  Zapraszam na prezentację!!! Do zaoferowania mamy lokal mieszkalny do wynajęcia "od zaraz" z piwnicą i zabudowanym balkonem w budynku wielorodzinnym na IV piętrze przy ulicy Jaworskiego 10 w Płońsku. WALOREM mieszkania jest ...

Powierzchnia
46,98 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
44,70 zł
cena 2 100
mieszkanie na wynajem - Płońsk, Jaworskiego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem