oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Leszno, Powązki

Leszno, Powązki
działka na sprzedaż

MBN-GS-1662

Działka budowlana 1350 m² – Powązki, Gmina Leszno Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1350 m², zlokalizowana w miejscowości Powązki w Gminie Leszno. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego – przeznaczenie pod zabudowę ...

Powierzchnia
1 385,00 m2
Cena za m2
203,61 zł
cena 282 000
działka na sprzedaż - Leszno, Powązki
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Leszno, Wąsy-Kolonia

Leszno, Wąsy-Kolonia
działka na sprzedaż

MBN-GS-1643

Działka budowlana – Wąsy Kolonia, gmina Leszno Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1131 m², położona w miejscowości Wąsy Kolonia, w gminie Leszno. Nieruchomość znajduje się w odległości około 20 km od Warszawa, co zapewnia szybki dojazd do miasta przy jednoczesnym ...

Powierzchnia
1 131,00 m2
Cena za m2
255,53 zł
cena 289 000
działka na sprzedaż - Leszno, Wąsy-Kolonia

Leszno, Szadkówek
działka na sprzedaż

MBN-GS-1633

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy – Szadkówek, gmina Leszno Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 5875 m², nr ewidencyjny 42/1, położoną w miejscowości Szadkówek, gmina Leszno. Parametry działki: wymiary: ok. 27,5 m szerokości i 215 m długości ...

Powierzchnia
5 875,00 m2
Cena za m2
59,57 zł
cena 350 000
działka na sprzedaż - Leszno, Szadkówek
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Leszno, Czarnów-Towarzystwo

Leszno, Czarnów-Towarzystwo
działka na sprzedaż

MBN-GS-1623

Działka budowlana 1157 m² – Czarnów-Towarzystwo, gmina Leszno Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1157 m², położona w miejscowości Czarnów-Towarzystwo w gminie Leszno. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, ...

Powierzchnia
1 157,00 m2
Cena za m2
195,00 zł
cena 225 615
działka na sprzedaż - Leszno, Czarnów-Towarzystwo
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Leszno, Wyględy

Leszno, Wyględy
działka na sprzedaż

MBN-GS-1622

Działki budowlane – Wyględy, gmina Leszno Kompleks 9 działek pod zabudowę jednorodzinną w spokojnej, zielonej okolicy Na sprzedaż atrakcyjny kompleks 9 działek budowlanych położonych w miejscowości Wyględy, w gminie Leszno. Nieruchomość zlokalizowana jest pomiędzy ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
298,00 zł
cena 298 000
działka na sprzedaż - Leszno, Wyględy

Leszno, Kępiaste
działka na sprzedaż

MBN-GS-1593

wyjątkowa w swoim rodzaju działka budowlana, położona zasadniczo już w lasach Kampinoskiego Parku Narodowego, we wsi Kępiaste Gmina Leszno  (warunki zabudowy w trakcie ustalania)     To okazja wyłącznie dla osób którzy szukają miejsca odosobnionego a położonego opodal ...

Powierzchnia
1 600,00 m2
Cena za m2
156,25 zł
cena 250 000
działka na sprzedaż - Leszno, Kępiaste
Kryteria wyszukiwania

rozumiem