Leszno, Marianów
działka na sprzedaż

MBN-GS-1513

        Działka budowlana z ceną do negocjacji - we wsi Marianów opodal zwartego kompleksu lasów Puszczy Kampinoskiej, doskonale skomunikowana w centrum Gminy.         Wyposażenie w media to prąd+woda. Z tego miejsca do samego Leszna jest c 3km i tu znajdziemy infrastrukturę ...

Powierzchnia
1 600,00 m2
Cena za m2
281,25 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Leszno, Marianów

Leszno, Marianów
działka na sprzedaż

MBN-GS-1511

Powierzchnia
1 600,00 m2
Cena za m2
281,25 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Leszno, Marianów

Leszno, Szymanówek
działka na sprzedaż

MBN-GS-1415

Jedna z najniższych cen proporcjonalnie do jakości i walorów  -   w rejonie wsi  Szymanówek w Gminie Leszno, miejsca otulonego lasami Puszczy Kampinoskiej na zachód od aglomeracji warszawskiej.   Działka budowlana, co określają zapisu miejscowego planu zagospodarowania ...

Powierzchnia
3 300,00 m2
Cena za m2
199,39 zł
cena 658 000
działka na sprzedaż - Leszno, Szymanówek

Leszno, Wólka
działka na sprzedaż

MBN-GS-1414

   pięknie położona z doskonałą komunikacją - działka budowlana o powierzchni c 5500m2 (w trakcie podziału na trzy mniejsze czyli 2x1500m2 i c 2400m2) która na dzień dzisiejszy oszacowana jest do sprzedaży jako całość.   Właściciel na bazie wstępnego podziału jest ...

Powierzchnia
5 500,00 m2
Cena za m2
350,00 zł
cena 1 925 000
działka na sprzedaż - Leszno, Wólka

Leszno, Korfowe
działka na sprzedaż

MBN-GS-1400

   1000m działka budowlana w intrygującym kształcie, położona we wsi Korfowe gm Leszno tuż pod Puszczą Kampinoską z doskonałym dojazdem. Dokładne wymiary nieruchomości zostały zaprezentowane na mapce załączonej do oferty.    Tuż przy działce przebiegają linie prądu ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
320,00 zł
cena 320 000
działka na sprzedaż - Leszno, Korfowe
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Leszno, Grądki

Leszno, Grądki
działka na sprzedaż

MBN-GS-1286

Do sprzedania działka rolna położona w miejscowości Grądki, gmina Leszno. Nieruchomość o powierzchni 3005m  w nieregularnym kształcie. Z frontem o długości 65m, przylegającym do drogi powiatowej. Media: Woda i prąd  w przylegającej drodze. Gaz i kanalizacja oddalone ...

Powierzchnia
3 005,00 m2
Cena za m2
106,49 zł
cena 320 000
działka na sprzedaż - Leszno, Grądki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem