oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Płońsk (gw), Pilitowo

Płońsk (gw), Pilitowo
działka na sprzedaż

MBN-GS-1682

Do sprzedania działka położona bezpośrednio przy nowo wybudowanej trasie S7, przy drodze gminnej. Przeznaczenie działki mieszkaniowe jednorodzinne (WZ w trakcie uzyskiwania). W ofercie z do sprzedania działka z domem w cenie 1,25 mln zł. Okolica: Miejscowość Pilitowo ...

Powierzchnia
2 107,00 m2
Cena za m2
132,89 zł
cena 280 000
działka na sprzedaż - Płońsk (gw), Pilitowo
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Płońsk (gw), Pilitowo

Płońsk (gw), Pilitowo
dom na sprzedaż

MBN-DS-1681

Na sprzedaż – Dom jednorodzinny w miejscowości Pilitowo, Gmina Płońsk Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Pilitowo, w granicach administracyjnych Gminy Płońsk, z bezpośrednim dostępem do infrastruktury ...

Powierzchnia
356,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 824 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 511,24 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Płońsk (gw), Pilitowo
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Załuski, Szczytno

Załuski, Szczytno
działka na sprzedaż

MBN-GS-1680

Do sprzedania działka położona bezpośrednio przy nowo wybudowanej trasie S7, przy gruntowej drodze gminnej. Przeznaczenie działki mieszkaniowe jednorodzinne. W ofercie z tego osiedla dwie bliźniacze działki i jedna o powierzchni 1200 m2 za cenę 180tys. zł.  Okolica: Miejscowość ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
155,00 zł
cena 155 000
działka na sprzedaż - Załuski, Szczytno
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sochocin, Idzikowice

Sochocin, Idzikowice
działka na sprzedaż

MBN-GS-1679

Do zaoferowania mamy działkę położoną w gminie SOCHOCIN w pobliżu rzeki WKRY w miejscowości IDZIKOWICE  Do sprzedaży 2 bliźniacze działki cena za obydwie 310 000,zł!!! Działka: Działka nie jest ogrodzona. Przeznaczenie do zabudowy mieszkaniowej. Media: energia ...

Powierzchnia
1 600,00 m2
Cena za m2
109,38 zł
cena 175 000
działka na sprzedaż - Sochocin, Idzikowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Teresin, Witoldów

Teresin, Witoldów
działka na sprzedaż

MBN-GS-1677

   Jedna z najatrakcyjniejszych nieruchomości w tym rejonie. Działka o powierzchni 3112 m2.(89/3)z możliwością dokupienie jeszcze jednej identycznej działki. Obie nieruchomości leżą koło siebie i mają jedną drogę dojazdową.     Kształtny prostokąt w drugiej linii zabudowy ...

Powierzchnia
3 112,00 m2
Cena za m2
20,89 zł
cena 65 000
działka na sprzedaż - Teresin, Witoldów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ciechanów, Centrum

Ciechanów, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MBN-MS-1676

Na sprzedaż bardzo zadbane, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,09 m², położone na 2 piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Ciechanowie. Nieruchomość znajduje się na spokojnym, zamkniętym osiedlu z dużą ilością zieleni i wygodną ...

Powierzchnia
51,61 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 494,28 zł
cena 490 000
mieszkanie na sprzedaż - Ciechanów, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem