Zakroczym (gw), Trębki Nowe
obiekt na sprzedaż

MBN-BS-1668

POTRZEBUJESZ BUDYNKU KONFERENCYJNO - RESTAURACYJNEGO NA ROZWINIĘCIE SWOJEGO BIZNESU? Unikalna nieruchomość zabudowana położona w miejscowości Trębki Nowe, w gminie Zakroczym, w sercu Mazowsza 50 km od Warszawy. Przedmiotem sprzedaży jest budynek służący jako obiekt ...

Powierzchnia
600,00 m2
Cena za m2
3 250,00 zł
cena 1 950 000
obiekt na sprzedaż - Zakroczym (gw), Trębki Nowe

Zakroczym (gw), Trębki Nowe
obiekt na sprzedaż

MBN-BS-1667

Posiadłość dla rodziny / Hotel / Pensjonat / Dom Seniora, a może centrum medyczne lub SPA? Unikalna nieruchomość zabudowana położona w miejscowości Trębki Nowe, w gminie Zakroczym, w sercu Mazowsza 50 km od Warszawy. Przedmiotem sprzedaży jest pięknie zagospodarowany, ...

Powierzchnia
1 159,00 m2
Cena za m2
7 765,31 zł
cena 9 000 000
obiekt na sprzedaż - Zakroczym (gw), Trębki Nowe
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Nowe Miasto

Nowe Miasto
działka na sprzedaż

MBN-GS-1663

Oferujemy Państwu pięć działek inwestycyjnych zlokalizowanych w Nowym Mieście  przy ul. Ciechanowskiej 83, 09-120 Nowe Miasto. Na działkach inwestycyjnych znajdują się: budynek biurowo-socjalny jednopiętrowy połączony z budynkiem magazynowym dodatkowo pięć budynków ...

Powierzchnia
33 196,00 m2
Cena za m2
67,01 zł
cena 2 224 472
działka na sprzedaż - Nowe Miasto

Zakroczym (gw), Trębki Nowe
obiekt na sprzedaż

MBN-BS-1657

Powierzchnia
1 759,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
28 900 m²
Cena za m2
6 253,55 zł
cena 11 000 000
obiekt na sprzedaż - Zakroczym (gw), Trębki Nowe
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Strzegowo, Kowalewko

Strzegowo, Kowalewko
działka na sprzedaż

MBN-GS-1641

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną położoną w cichej, malowniczej miejscowości Kowalewko w gminie Strzegowo. Położenie: obręb: 0029 -  KOWALEWKO, gmina: STRZEGOWO, powiat: mławski, województwo: mazowieckie spokojna okolica, zielone tereny w odległości ...

Powierzchnia
7 642,00 m2
Cena za m2
8,00 zł
cena 61 136
działka na sprzedaż - Strzegowo, Kowalewko
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sochocin, Kuchary Żydowskie

Sochocin, Kuchary Żydowskie
działka na sprzedaż

MBN-GS-1610

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną położoną w cichej, urokliwej miejscowości Kuchary Żydowskie w gminie Sochocin. Położenie: obręb:  0016 -  KUCHARY ŻYDOWSKIE, gmina:  SOCHOCIN, powiat: płoński, województwo: mazowieckie działka znajduje się w dobrze ...

Powierzchnia
1 397,00 m2
Cena za m2
100,21 zł
cena 140 000
działka na sprzedaż - Sochocin, Kuchary Żydowskie