oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Raciąż

Raciąż
dom na sprzedaż

MBN-DS-1531

REZYDENCJA PREMIUM Z BASENEM – JAPANDI, LAS, 3500 m², 100% GOTOWA Raciąż | 272 m² | działka 3500 m² | 2 800 000 zł Wyjątkowa, nowoczesna rezydencja premium zaprojektowana w stylu Japandi, łącząca minimalizm, naturę i najwyższą jakość wykonania. Dom dla osób, ...

Powierzchnia
272,42 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 500 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 278,25 zł
cena 2 800 000
dom na sprzedaż - Raciąż

Sochaczew, Boryszew
dom na sprzedaż

MBN-DS-1518

Oferujemy Państwu na sprzedaż gotowy do zamieszkania, wykończony w wysokim standardzie dom jednorodzinny w mieście Sochaczew.   Opis nieruchomości: Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny, położony w doskonałej lokalizacji – w spokojnej części Sochaczewa, przy ...

Powierzchnia
158,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 080 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 050,57 zł
cena 1 590 000
dom na sprzedaż - Sochaczew, Boryszew

Kampinos, Stare Gnatowice
dom na sprzedaż

MBN-DS-1471

Do zaoferowania mamy dom w miejscowości Stare Gnatowice w Gminie Kampinos. Domek o powierzchni 35m2 na działce 1000m2  w kształcie prostokąta o wymiarach 28,5x35m Media: Prąd i woda podłączone do domu. Domek letniskowy wybudowany w 2022r na zgłoszenie, w którym znajduje się jeden ...

Powierzchnia
35,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 542,86 zł
cena 299 000
dom na sprzedaż - Kampinos, Stare Gnatowice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Płońsk (gw), Jeżewo

Płońsk (gw), Jeżewo
dom na sprzedaż

MBN-DS-1406

Niezwykle urokliwa posiadłość w miejscowości Jeżewo w gminie Płońsk, posadowiona na dużej działce 5279 m2, granicząca miastem Płońsk, idealna dla Klientów poszukujących domu dającego wytchnienie na łonie przyrody jak również inwestorów szukających miejsca na agroturystykę. Obszar ...

Powierzchnia
76,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 279 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 789,47 zł
cena 1 200 000
dom na sprzedaż - Płońsk (gw), Jeżewo
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ojrzeń, Obrąb

Ojrzeń, Obrąb
dom na sprzedaż

MBN-DS-1358

Wyjątkowa nieruchomość z domem i zabudowaniami – cisza, przestrzeń i potencjał | Obrąb, gm. Ojrzeń Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć od miasta, ta nieruchomość może być idealnym wyborem. Na sprzedaż oferujemy zabudowaną działkę rolną o powierzchni ...

Powierzchnia
60,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 013 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 666,67 zł
cena 340 000
dom na sprzedaż - Ojrzeń, Obrąb
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Załuski, Słotwin

Załuski, Słotwin
dom na sprzedaż

MBN-DS-1356

Oferujemy na sprzedaż piękny, przestronny dom z dużym ogrodem, usytuowany w miejscowości Słotwin, należącej do gminy Załuski. Opis Nieruchomości: Powierzchnia całkowita domu: 360 m² Powierzchnia piwnicy: 120 m² Rok budowy: 2007 Materiał budynku: Cegła ...

Powierzchnia
360,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
800 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
4 444,44 zł
cena 1 600 000
dom na sprzedaż - Załuski, Słotwin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem