nowa oferta
działka na sprzedaż - Załuski, Szczytno

Załuski, Szczytno
działka na sprzedaż

MBN-GS-1683

Do sprzedania działka położona bezpośrednio przy nowo wybudowanej trasie S7, przy lokalnej asfaltowej drodze i gruntowej drodze gminnej. Przeznaczenie działki usługowa.  Działa z potencjałem - sklep, dyskont, skład budowlany, hala! Okolica: Miejscowość Szczytno jest ...

Powierzchnia
5 600,00 m2
Cena za m2
125,00 zł
cena 700 000
działka na sprzedaż - Załuski, Szczytno
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Płońsk (gw), Pilitowo

Płońsk (gw), Pilitowo
działka na sprzedaż

MBN-GS-1682

Do sprzedania działka położona bezpośrednio przy nowo wybudowanej trasie S7, przy drodze gminnej. Przeznaczenie działki mieszkaniowe jednorodzinne (WZ w trakcie uzyskiwania). W ofercie z do sprzedania działka z domem w cenie 1,25 mln zł. Okolica: Miejscowość Pilitowo ...

Powierzchnia
2 107,00 m2
Cena za m2
132,89 zł
cena 280 000
działka na sprzedaż - Płońsk (gw), Pilitowo
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Załuski, Szczytno

Załuski, Szczytno
działka na sprzedaż

MBN-GS-1680

Do sprzedania działka położona bezpośrednio przy nowo wybudowanej trasie S7, przy gruntowej drodze gminnej. Przeznaczenie działki mieszkaniowe jednorodzinne. W ofercie z tego osiedla dwie bliźniacze działki i jedna o powierzchni 1200 m2 za cenę 180tys. zł.  Okolica: Miejscowość ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
155,00 zł
cena 155 000
działka na sprzedaż - Załuski, Szczytno
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sochocin, Idzikowice

Sochocin, Idzikowice
działka na sprzedaż

MBN-GS-1679

Do zaoferowania mamy działkę położoną w gminie SOCHOCIN w pobliżu rzeki WKRY w miejscowości IDZIKOWICE  Do sprzedaży 2 bliźniacze działki cena za obydwie 310 000,zł!!! Działka: Działka nie jest ogrodzona. Przeznaczenie do zabudowy mieszkaniowej. Media: energia elektryczna  ...

Powierzchnia
1 600,00 m2
Cena za m2
109,38 zł
cena 175 000
działka na sprzedaż - Sochocin, Idzikowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Teresin, Witoldów

Teresin, Witoldów
działka na sprzedaż

MBN-GS-1677

   Jedna z najatrakcyjniejszych nieruchomości w tym rejonie. Działka o powierzchni 3112 m2.(89/3)z możliwością dokupienie jeszcze jednej identycznej działki. Obie nieruchomości leżą koło siebie i mają jedną drogę dojazdową.     Kształtny prostokąt w drugiej linii zabudowy ...

Powierzchnia
3 112,00 m2
Cena za m2
20,89 zł
cena 65 000
działka na sprzedaż - Teresin, Witoldów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Leszno

Leszno
działka na sprzedaż

MBN-GS-1675

Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Leszno, gmina Leszno Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w obrębie Leszno, w gminie Leszno, powiat warszawski zachodni, województwo mazowieckie.  Działka będąca przedmiotem sprzedaży: numer ewidencyjny: ...

Powierzchnia
2 854,00 m2
Cena za m2
273,30 zł
cena 780 000
działka na sprzedaż - Leszno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem