oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Teresin, Pawłowice

Teresin, Pawłowice
działka na sprzedaż

MBN-GS-1654

Działki budowlane – Pawłowice, gm. Teresin | nowy kompleks 30 działek Na sprzedaż działki budowlane położone w nowo wydzielonym kompleksie 30 parceli w miejscowości Pawłowice (gmina Teresin, powiat sochaczewski). To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnej ...

Powierzchnia
1 040,00 m2
Cena za m2
134,62 zł
cena 140 000
działka na sprzedaż - Teresin, Pawłowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Czosnów, Augustówek

Czosnów, Augustówek
działka na sprzedaż

MBN-GS-1653

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2671 m², położona w miejscowości Augustówek, w gminie Czosnów – w wyjątkowej lokalizacji, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności oraz ...

Powierzchnia
2 671,00 m2
Cena za m2
183,45 zł
cena 490 000
działka na sprzedaż - Czosnów, Augustówek
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Czosnów, Augustówek

Czosnów, Augustówek
działka na sprzedaż

MBN-GS-1649

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 8000 m² (0,8 ha), położona w północnej części Augustówka, na granicy z Dębiną. Informacje podstawowe Powierzchnia: 8000 m2 Wymiary:  30 x 315 x 25 x 330  W skład nieruchomości wchodzi: ...

Powierzchnia
8 000,00 m2
Cena za m2
81,25 zł
cena 650 000
działka na sprzedaż - Czosnów, Augustówek
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sochaczew (gw), Gawłów

Sochaczew (gw), Gawłów
działka na sprzedaż

MBN-GS-1648

Na sprzedaż 3 działki o powierzchni 1000 m² każda, położone w miejscowości Gawłów, gmina Sochaczew. Szczegóły oferty: ✅ Numery ewidencyjne działek: 62/15, 62/16, 62/17 ✅ Powierzchnia: 1000 m² ✅ Lokalizacja: Gawłów, gm. Sochaczew  ✅ Dla działek wydane warunki ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
130,00 zł
cena 130 000
działka na sprzedaż - Sochaczew (gw), Gawłów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Leszno, Wąsy-Kolonia

Leszno, Wąsy-Kolonia
działka na sprzedaż

MBN-GS-1643

Działka budowlana – Wąsy Kolonia, gmina Leszno Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1131 m², położona w miejscowości Wąsy Kolonia, w gminie Leszno. Nieruchomość znajduje się w odległości około 20 km od Warszawa, co zapewnia szybki dojazd do miasta przy jednoczesnym ...

Powierzchnia
1 131,00 m2
Cena za m2
255,53 zł
cena 289 000
działka na sprzedaż - Leszno, Wąsy-Kolonia
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Młodzieszyn, Radziwiłka

Młodzieszyn, Radziwiłka
działka na sprzedaż

MBN-GS-1642

Na sprzedaż działka o powierzchni 5100 m², położona w miejscowości Radziwiłka, gmina Młodzieszyn.  Nieruchomość znajduje się w otoczeniu natury, lasów i terenów zielonych, co gwarantuje ciszę, spokój oraz idealne warunki do życia i wypoczynku. Jednocześnie w bezpośrednim ...

Powierzchnia
5 100,00 m2
Cena za m2
21,57 zł
cena 110 000
działka na sprzedaż - Młodzieszyn, Radziwiłka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem