Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Zaoszczędzicie swój czas, a także uzyskacie pewność, że Wasza transakcja zostanie przeprowadzona z należytą starannością, w sposób profesjonalny i co najważniejsze - BEZPIECZNY. Nie działamy rutynowo. Każdego naszego Klienta traktujemy INDYWIDUALNIE, starając się dokładnie poznać jego potrzeby, aby jak najlepiej dostosować nasze działania do stawianych wymagań. Wystarczy do nas zadzwonić, a my dojedziemy i dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Specjalizacją naszej firmy jest podwarszawski rynek nieruchomości, a dokładniej tereny położone w okolicy Kampinoskiego Parku Narodowego. Szczególną uwagę poświęcamy gminom:  Leszno, Kampinos, Stare Babice i Błonie.

W codziennej pracy zawsze kierujemy się etyką zawodową oraz standardami zawodowymi.

Współpracujemy ze sprawdzonymi kancelariami notarialnymi, geodetami, doradcami kredytowymi oraz innymi biurami pośrednictwa.

Działamy na podstawie licencji zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Nr 12319

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z wykonaniem czynności pośrednictwa

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy, popartej doświadczeniem zdobytym w trakcie bezpiecznie przeprowadzanych transakcji, którą bezustannie rozszerzamy poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach oraz samokształceniu.