oferta na wyłączność
3 511,24 zł/m2 cena: 1 250 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż – Dom jednorodzinny w miejscowości Pilitowo, Gmina Płońsk

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Pilitowo, w granicach administracyjnych Gminy Płońsk, z bezpośrednim dostępem do infrastruktury drogowej oraz w sąsiedztwie terenów zielonych. Dodatkowym atutem jest bliskość miasta Płońsk w którym znajdują się wszystkie instytucje państwowe, POZ, szkoły i sklepy!

Charakterystyka nieruchomości:

  • Dom jednorodzinny o solidnej konstrukcji, idealny zarówno jako miejsce stałego zamieszkania, jak i inwestycja pod wynajem lub usługi.
  • Nieruchomość posadowiona na pięknej, przestronnej działce, która zapewnia pełną prywatność oraz wiele możliwości aranżacyjnych – ogród, sad, zabudowania gospodarcze czy przestrzeń rekreacyjna.
  • Cicha, spokojna okolica z dogodnym dojazdem do Płońska oraz szybkim dostępem do drogi krajowej nr 7.

Atuty lokalizacji:

  • Bliskość terenów zielonych i lasów – idealna dla miłośników natury, pieszych wędrówek, grzybobrania i aktywnego wypoczynku.
  • Dogodna komunikacja z Warszawą – zarówno dla osób pracujących w stolicy, jak i poszukujących drugiego domu poza miastem.
  • Rozwijająca się infrastruktura Gminy Płońsk i sąsiedniego Jońca zapewnia dostęp do szkół, sklepów, placówek medycznych oraz ośrodków kultury i sportu.

Status prawny: Nieruchomość z uregulowanym stanem prawnym, pełna własność, możliwość finansowania zakupu kredytem hipotecznym.

Jeśli szukasz domu w spokojnej lokalizacji, z potencjałem i piękną działką w otoczeniu przyrody – ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Możliwość dokupienia sąsiedniej działki budowlanej o powierzchni 2107m2 w cenie 280yys. zł

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia się na prezentację.

Inwestuj w jakość życia – zamieszkaj w Pilitowie!

Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące ofert były jak najbardziej rzetelne i możliwie kompletne. Mając jednak na uwadze, że informacje dotyczące zgłaszanych ofert często pochodzą od osób trzecich, nie zawsze możliwa jest ich weryfikacja. W związku z powyższym MB-Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich zgodność ze stanem faktycznym i kompletność.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MBN-DS-1681
Powierzchnia 356,00 m²
Powierzchnia użytkowa 258,80 m²
Powierzchnia działki 2 824 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 25,00 m²
Liczba pokoi 6
Rodzaj domu jednorodzinny
Technologia budowlana gazobeton, suporeks
Standard
Liczba pięter w budynku 3
Wymiary działki 91x30 m
Garaż wolnostojący
Okna PCV
Balkon jest
Liczba balkonów 6
Liczba tarasów 1
Ogrodzenie działki metalowe
Rok budowy 1993

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 91,20 m2
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni umeblowana i wyposażona
Rodzaj kuchni oddzielna
Powierzchnia kuchni 18,05 m2
Podłoga kuchni terakota
Typ łazienki z wanną
Liczba łazienek 2
Powierzchnia łazienki 10,36 m2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki umywalka, wanna, WC, pralka
Liczba przedpokoi 2
Powierzchnia przedpokoi 23,15 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Płońsk (gw), Jeżewo

Płońsk (gw), Jeżewo
dom na sprzedaż

MBN-DS-1406

Niezwykle urokliwa posiadłość w miejscowości Jeżewo w gminie Płońsk, posadowiona na dużej działce 5279 m2, granicząca miastem Płońsk, idealna dla Klientów poszukujących domu dającego wytchnienie na łonie przyrody jak również inwestorów szukających miejsca na agroturystykę. Obszar ...

Powierzchnia
76,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 279 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 789,47 zł
cena 1 200 000