oferta na wyłączność
286,70 zł/m2 cena: 250 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Zaborówek, gmina Leszno

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w obrębie 0035 – Zaborówek, w gminie Leszno, powiat warszawski zachodni, województwo mazowieckie.

 Numer i powierzchnia działki:

  • 259/10 – 872 m² (pow. ewidencyjna 1100 m² - ok. 228 m² pow. istniejącej służebności o szer. 5 m) 

WYMIARY DZIAŁKI:

  • 259/10: 19m x 46m x 19m x 46m

Przeznaczenie w MPZP

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wsi Zaborówek – UCHWAŁA NR VIII/39/2007
RADY GMINY LESZNO z dnia 29 marca 2007 r. 

  • symbol: 19MN
    przeznaczenie podstawowe: przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną
    przeznaczenie uzupełniające:
    a) urządzenia budowlane, infrastruktury technicznej i ochrony środowiska dla potrzeb działki, potrzeb lokalnych lub potrzeb osiedla
    b) garaże i budynki gospodarcze towarzyszące zabudowie wbudowane lub dobudowane
    c) zieleń urządzona, obiekty małej architektury
    przeznaczenie dopuszczalne:
    a) wbudowane usługi towarzyszące
    b) zachowana zabudowa zagrodowa (budynek mieszkalny jednorodzinny, budynki gospodarcze związane z produkcją rolniczą)
    c) niezbędne usługi osiedlowe na terenie 19MN i 20MN

Media

Media, w tym woda i prąd znajdują się w drodze gminnej - działka nr 259/7

Dojazd

Dostęp do drogi publicznej poprzez istniejącą służebność gruntową o szerokości 5m przyległą do granicy z działką nr 464/5, ustanowioną na działkach nr 259/8, 259/9,259/10.

Lokalizacja

Zaborówek to urokliwa, kameralna miejscowość położona w gminie Leszno, w powiecie warszawskim zachodnim, w województwie mazowieckim. Wieś znajduje się w otulinie Kampinoski Park Narodowy, co zapewnia wyjątkowy kontakt z naturą, ciszę oraz czyste powietrze – idealne warunki do życia i wypoczynku.

Miejscowość charakteryzuje się niską zabudową jednorodzinną oraz spokojnym, bezpiecznym otoczeniem. Jednocześnie Zaborówek pozostaje bardzo dobrze skomunikowany.

Działka położona około 30 km od centrum Warszawy, 16 km od Ożarowa Mazowieckiego.
W niedalekiej odległości dostępna jest infrastruktura niezbędna do codziennego życia (szkoły, przedszkola, sklepy w Lesznie), a także atrakcje rekreacyjne, m.in. park rozrywki w Julinku.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji w terenie.
Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące ofert były jak najbardziej rzetelne i możliwie kompletne. Mając jednak na uwadze, że informacje dotyczące zgłaszanych ofert często pochodzą od osób trzecich, nie zawsze możliwa jest ich weryfikacja. W związku z powyższym MB-Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich zgodność ze stanem faktycznym i kompletność.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MBN-GS-1674
Powierzchnia 872,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Wymiary działki 19m x 46m x 19m 46m m
Otoczenie działki zabudowane
Odl. do sklepu [m] 1 000 m
Odl. do szkoły [m] 3 500 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Leszno, Zaborówek

Leszno, Zaborówek
działka na sprzedaż

MBN-GS-1673

Atrakcyjna działka w miejscowości Zaborówek, gmina Leszno Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę położoną w obrębie 0035 – Zaborówek, w gminie Leszno, powiat warszawski zachodni, województwo mazowieckie. To doskonała propozycja dla inwestorów poszukujących gruntu pod ...

Powierzchnia
883,00 m2
Cena za m2
215,18 zł
cena 190 000
działka na sprzedaż - Leszno, Zaborówek

Leszno, Grądy
działka na sprzedaż

MBN-GS-1058

NAJTAŃSZA  BUDOWLANA w tym rejonie otuliny Puszczy Kampinoskiej.     W zakątku wsi Grądy na terenie  podwarszawskiego Leszna. Wymiary, usytuowanie i położenie tej nieruchomości to jej niezaprzeczalne atrybuty ale należy zwrócić uwagę na nietypowy kształt, linię energetyczną ...

Powierzchnia
1 785,00 m2
Cena za m2
127,73 zł
cena 228 000
działka na sprzedaż - Leszno, Grądy
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Leszno, Grądy

Leszno, Grądy
działka na sprzedaż

MBN-GS-1217

Działka budowlana w miejscowości Grądy, gmina Leszno o powierzchni 1000m2. Wymiary działki: 28m x  35m Media: prąd w drodze dojazdowej Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który pozwala na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - 2MN - https://leszno.e-mapa.net/?service=pln&request=getUstaleniaSzczegolowe&p=31&n=MN  Dojazd ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
280,00 zł
cena 280 000
działka na sprzedaż - Leszno, Grądy
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Leszno, Grądy

Leszno, Grądy
działka na sprzedaż

MBN-GS-1218

Działka budowlana w miejscowości Grądy, gmina Leszno o powierzchni 1063m2. Wymiary działki: 32m x  35m Media: prąd w drodze dojazdowej Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który pozwala na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - 2MN - https://leszno.e-mapa.net/?service=pln&request=getUstaleniaSzczegolowe&p=31&n=MN  Dojazd ...

Powierzchnia
1 063,00 m2
Cena za m2
280,34 zł
cena 298 000