oferta na wyłączność
80,00 zł/m2 cena: 94 720 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do sprzedaży oferujemy działkę położoną w miejscowości Popielżyn- Zawady, należącej do gminy Joniec w powiecie płońskim. Jest to atrakcyjna działka niezabudowana o charakterze rolnym usytuowana w otulinie lasów nieopodal rzeki Wkry (około 1 km, poza terenem zalewowym) . Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania gminy, nieruchomość jest położona na obszarze bez ograniczeń pod zabudowę i istnieje możliwość szybkiego uzyskania warunków zabudowy.  

154/8

Powierzchnia: 1184 m2
Wymiary: 21 m x 58 m x 10 m x 12 m x 52 m
Szerokość frontu: 21 m
Klasa ziemi: V
Kształt: Nieregularny

CENA: 94 720 zł (80 zł/m2)

W ofercie również działki o nr ewidencyjnych:

154/7

Powierzchnia: 2813 m2
Wymiary: 56 m x 115 m x 56 m x 100 m
Szerokość frontu: 115 m
Klasa ziemi: V
Kształt: trójkąt

CENA: 225 040 zł (80 zł/m2)

Nr ewidencyjny: 154/9

Powierzchnia: 1155 m2
Wymiary: 21 m x 58 m
Szerokość frontu: 21 m
Klasa ziemi: V
Kształt: Prostokąt

SPRZEDANA.

MEDIA:

Prąd -   przy granicy z działką skrzynka z prądem
Woda - możliwość przyłączenia się ok 300m

Odległości od wybranych miast:

Warszawa - 60 km 
Płońsk -      19 km

Zapraszamy do oględzin!

KONTAKT W SPRAWIE OFERTY:

Łukasz Wychódzki tel: 884 889 301

e-mail: l.wychodzki@mb-nieruchomosci.pl
Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące ofert były jak najbardziej rzetelne i możliwie kompletne. Mając jednak na uwadze, że informacje dotyczące zgłaszanych ofert często pochodzą od osób trzecich, nie zawsze możliwa jest ich weryfikacja. W związku z powyższym MB-Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich zgodność ze stanem faktycznym i kompletność.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MBN-GS-1449
Powierzchnia 1 184,00 m²
Przeznaczenie działki rolna
Standard
Wymiary działki 21 x 58 x 10 x 12 x 52 m
Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki częściowo zalesiona
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak
Gaz brak
Woda powyżej 100m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Joniec, Popielżyn-Zawady

Joniec, Popielżyn-Zawady
działka na sprzedaż

MBN-GS-1517

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki położone 1 km od plaży nad rzeką Wkrą w miejscowości Popielżyn Zawady, gmina Joniec. Lokalizacja: obręb 0013 - Popielżyn Zawady, gmina: Joniec, powiat: płoński, województwo: mazowieckie Położenie: cicha, spokojna okolica idealne ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
40,00 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Joniec, Popielżyn-Zawady

Joniec, Krajęczyn
działka na sprzedaż

MBN-GS-1311

Do sprzedania działka rolna położona w malowniczej wsi Krajęczyn. Powierzchnia: 2600 m2 Wymiary: 26.5 m x 146 m Szerokość frontu: 26,5 m Media: Woda w drodze (do przyłączenia) Prąd w drodze (do przyłączenia) Dojazd: Droga gruntowa ...

Powierzchnia
2 600,00 m2
Cena za m2
40,38 zł
cena 105 000
działka na sprzedaż - Joniec, Krajęczyn
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Joniec, Nowa Wrona

Joniec, Nowa Wrona
działka na sprzedaż

MBN-GS-1502

Do zaoferowania mamy 2 działki położone w gminie JONIEC  w miejscowości NOWA WRONA Działki pod zabudowę mieszkaniową Dla działek  wydane W/Z pod zabudowę mieszkaniową. Działka: Działka nie jest ogrodzona. Przeznaczenie do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Media: energia ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
105,00 zł
cena 105 000
działka na sprzedaż - Joniec, Nowa Wrona
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Joniec, Szumlin

Joniec, Szumlin
działka na sprzedaż

MBN-GS-1627

Do zaoferowania mamy 4 działki położone w gminie JONIEC  w miejscowości SZUMLIN Działki pod zabudowę mieszkaniową Dla działek  wydane są indywidualne i bezterminowe warunki zabudowy pod zabudowę mieszkaniową.  Działka: Działka nie jest ogrodzona. Przeznaczenie ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
107,27 zł
cena 118 000